Bitcoinovou kauzu je potřeba vyřešit!
Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu podle informací z médií obvinili mezi třemi dalšími lidmi i bývalého ministra spravedlnosti Pavla Blažka. Už jednou se o obvinění exministra mluvilo, ale potom se podle novinářů začaly dít "bezprecedentní věci". Nyní už na to došlo.
Stát by se rozhodně neměl podílet na legalizaci peněz z černého prodeje zbraní a drog.
echo24.cz/a/Hx33D/zpravy…


